099 055 00 71 (Viber) 067 340 51 23
office@dimrolet.com.ua

Римські штори великий каталог, під замовлення і недорого

Загальна інформація

Римські штори набувають все більшої популярності у наших будинках та апартаментах. Ідеально підходить як для класичного, так і для сучасного інтер'єру. Це не тільки забезпечує можливість покриття вікон, але також має декоративну роль. Саме тому римські жалюзі поєднують функціональність звичайних жалюзі з затишною естетикою, яку дає традиційна завіса. Модно обставлені будинки не можуть бути винятком. Сьогодні такі системи частіше вибирають, це повільно витісняє інші рішення.

Цей тип жалюзі має багато особливостей, які відрізняють продукт на ринку. До них належать:

●     функціональність;

●     практичність;

●     легке чищення, зберігання сліпої чистоти;

●     висока гнучкість при покритті вікна;

●     римські жалюзі дадуть кожному інтер'єру величезну елегантність та пишність, вони дійсно можуть змінити первинний вигляд будь-якої кімнати.

З точки зору дизайну вибір величезний. Римські жалюзи, знайдені в нашому асортименті, дуже різноманітні за текстурою та кольором тканин. Це дозволяє їх підібрати до декору будь-якого інтер'єру. Що важливо, завдяки можливості легко розбирати, ви можете час від часу змінювати жалюзі, подібно до штор і гардин, і, отже, отримувати нові. Ціни залежать від вибраних розмірів і матеріалу, коливаються від декількох десятків до декількох сотень гривень.

Завдяки різноманітності римські жалюзі змушують їх виглядати однаково елегантно в приватних будинках, а також громадських будівлях, таких як паби, магазини або кафе. Незалежно від стилю квартири або будинку, римські жалюзі - відмінне рішення в приміщеннях, де не вистачає місця, щоб повісити традиційні штори.

Під час підйому римська штора згинається у горизонтальні складки, тому її велика перевага - це здатність регулювати потік світла. Використання ажурних тканин означає, що приміщення освітлене м'яким світлом, створюючи атмосферу тепла та затишку. Із використанням товстих тканин римські штори працюватимуть як традиційна завіса.

Тверда та естетична обробка забезпечує довготривалу та безпечну експлуатацію

Від 320.00 грн*

ми допоможемо вам з вибором

Введіть ваш номер телефону та ім’я і ми зв’яжемось з вами в найближчий час для уточнення всіх деталей щодо вибору товару.