099 055 00 71 (Viber) 067 340 51 23
office@dimrolet.com.ua

про нас

ДімРолет - спеціалізується на асортименті продукції для розкішного оформлення вікон та дверей. Кожне замовлення виготовляється індивідуально під клієнта.

Ми пропонуємо:

Ролетні штори. Реалізація найкращих на ринку жалюзі. Виготовляємо ролетні штори День-Ніч (Делайт/Зебра).
Жалюзі. Величезним попитом серед наших клієнтів користуються жалюзі з алюмінію, натурального дерева, жалюзі плісе, вертикальні та горизонтальні різновиди.
Штори римські на замовлення. Придумані ще в Стародавньому Римі штори продовжують залишатися актуальними.
Штори-плісе - функціональний захист для вікон, мансард, зимових садів. Штори-плісе дають можливість закривати вікна неправильної форми у вигляді трапеції, півкола й інших геометричних форм. Вони складаються з зібраної в складки тканини, яка на вигляд подібна до гармошки.

Висока якість обслуговування

Широкий спектр пропонованих товарів намагаюся поєднати з високою якістю обслуговування. Ми знаємо, що багатьом клієнтам потрібні професійні консультації щодо вибору ролетів або інших віконних декорів, тому ми гарантуємо індивідуальну допомогу, практичні поради та широкий спектр інструментів для полегшення вимірювання та вибору точних рішень для конкретних інтер'єрів.

ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ З НАМИ ПРАЦЮВАТИ, ТОМУ ЩО:

  • Замірник виїжджає безкоштовно (у межах міста Івано-Франківськ) і привозить з собою готові зразки продукції. Поїздка за місто обговорюється індивідуально.
  • Ми доставляємо і встановлюємо жалюзі у зручний для клієнта час.
  • Хочете забрати товар самостійно? Без проблем. Знаходимося у зручному для транспортного сполучення місці.
  • Оплатити замовлення в компанії «Дім Ролет» можна готівкою і банківською картою. Або просто перерахувати гроші на розрахунковий рахунок.
  • Доставляємо готові вироби в будь-який регіон України.
  • На ролети і жалюзі під замовлення діє гарантія 12 місяців.

ДЛЯ НАС ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

  • Щоб у клієнта був вибір. Це стосується не тільки асортименту, але і варіантів замовлення, отримання й оплати. Ідеальне рішення знайдеться для кожного покупця!
  • Щоб якість не підвела. У пріоритеті не тільки довговічні матеріали, але і правильні заміри, монтаж.
  • Професійний підхід. На першому місці для нас - вирішення нагальних проблем клієнта, а не спроба «продати що дорожче». Маємо великий досвід роботи в даній сфері, що дозволяє підібрати оптимальний варіант оформлення вікна, виходячи з поставлених завдань.
  • Справедлива ціна, яку платить клієнт за товар. Ніхто не повинен переплачувати за зайві послуги. В основі нашої роботи лежить принцип прозорого формування вартості. Покупець платить за те, що йому дійсно потрібно.

Ми віримо, що завдяки співпраці з нами наші клієнти та їхні домівки стають кращими.

ми допоможемо вам з вибором

Введіть ваш номер телефону та ім’я і ми зв’яжемось з вами в найближчий час для уточнення всіх деталей щодо вибору товару.