099-055-00-71
office@dimrolet.com.ua
Як і де  купити жалюзі в Інтернеті? 2021-11-03 19:38:26

Як і де купити жалюзі в Інтернеті?

Чому вигідніше купляти жалюзі в інтернеті ? Чи дешевше ? Де купити ролети в інтеренті?


Як купити жалюзі в Інтернеті?

Внутрішні жалюзі - прекрасний спосіб облаштувати віконний простір естетичним та функціональним способом. Це також дуже економний варіант, адже ми можемо зробити наші вікна, а отже і кімнату, набути характеру і стати недоступними для допитливих поглядів сусідів за відносно низьку вартість.

Внутрішні жалюзі можна придбати, зайшовши в спеціалізований магазин, де консультант з продажу допоможе нам вибрати правильну модель, але ми також можемо робити покупки в Інтернеті, не виходячи з дому. Як зробити наші покупки успішними, а вибрані жалюзі, безумовно, підходять до вікон?


Вибір правильного виду

 В одному з попередніх записів ми вже пояснили, які способи встановлення внутрішніх жалюзі можна знайти на ринку. (встановлення на стіну, стелю або віконну раму.)Замір 

 Однак найважливішим елементом придбання жалюзі в інтернет-магазині є правильне вимірювання вікон. Чи правильно ми зробимо цей крок, матиме найбільший вплив на відповідність жалюзі до наших вікон. Для цього нам знадобиться рулетка вимірювальна. З її допомогою ми зможемо найбільш точно виміряти вікно, на яке в майбутньому ми будемо вішати вибрану жалюзі.Пам'ятайте, що спосіб вимірювання буде залежати від обраної моделі рулонних штор - ми будемо вимірювати касетні ролети по-різному, і ті, які будуть кріпитися до стін, а також виміряємо вікно для рулонної штори MINI.

Якщо ми вирішимо вибрати рулонну штору MINI, установка якої вдома сама повинна доставити нам найменші труднощі, нам потрібно виміряти два елементи вікна: його довжину та ширину.

Однак пам’ятайте, що довжина повинна вимірюватися від верху віконної рами до самої нижньої частини вікна. Однак ширина полягає в вимірюванні одного віконного скла горизонтально за допомогою сусідніх скляних кульок (до ширини самого скла додайте по 2-3 см з кожної сторони).


Якщо наш вибір припав на жалюзі в плоскій касеті, ми повинні виміряти висоту скла разом із скляними намистинами та ширину - тобто горизонтальну відстань між внутрішніми краями смужок.

Вимірювання вікон для жалюзі в просторовій касеті також виглядає дещо інакше. Якщо вікно двосхиле - ми вимірюємо його ширину від ручки до кінця скляної склянки або лише ширину скла. Висота повинна вимірюватися від початку віконної рами до нижньої скляної намистини.


Пам’ятайте, що дуже важлива річ - правильно виміряти вікна, адже це буде залежати від правильного розміщення жалюзі. Якщо ви не впевнені, чи правильно ми здійснили вимірювання, зверніться до нас. Ви обов’язково отримаємо детальні інструкції, як це зробити правильно.


Завдяки цьому покупки завжди будуть успішними!


Де замовити ролети  в Івано-Франківську ?

Вибрати механізми й матеріали для виготовлення ролет  і замовити вироби в магазині “ДімРолет” ви можете двома способами.

  • Відвідати наш офіс: вул. Стуса 23а, офіс “Вікна Перфект” 

  • Безкоштовно запросити виїзд дизайнера з каталогами та взірцями в межах Івано-Франківська. 

Це можна зробити за телефонами 099 055 0071; 0673405123.