099-055-00-71
office@dimrolet.com.ua
Римські штори купити від виробника 2021-05-07 20:17:03

Римські штори купити від виробника

Сучасні і стильні римські штори на вікна від виробника купити онлайн . Термін виготовлення від 3 днів. Ціна від 450 грн за 1 шт.


Сучасні римські штори

Римські жалюзі - це унікальний тип віконних покриттів. Перш за все, вони є компромісним рішенням між класичними жалюзі та шторами. Крім того, вони відповідають дизайну інтер’єру, розробленому в різних стилях. Вони поєднують в собі функціональність, тобто можливість ефективно затінювати кімнати неповторною естетикою, засновану головним чином на тому, як матеріал влаштований після згортання жалюзі - тканина створює декоративний ламбрекен.


Римські жалюзі виготовлені з природних матеріалів, саме тому вони вважаються ідеальним рішенням для людей, для яких традиційні штори і штори занадто важкі, а тому домінуючі у віконному просторі і візуально зменшують приміщення, тоді як класичні жалюзі здаються їм занадто сірими. Ролети з римської тканини утеплюють інтер’єр без підвісних штор / штор. Їх природний вигляд буде поєднуватися з різними стилями інтер’єру: від мінімалістичних, наприклад, оформлених у скандинавському стилі, до більш традиційних.


Римські штори особливості

Римські жалюзі шиють з матеріалів з різним ступенем пропускання світла: від ніжних тканин, що передають сонячне світло, до більш товстих, повністю затемнюючи. Таким чином, їх можна використовувати як заміну штор (тонші матеріали) та / або штори (більш товсті матеріали). Вибираючи римські жалюзі для кухні, вітальні або ванної кімнати, ми можемо вибрати матеріали з більш високим ступенем пропускання світла. Таким чином кімнати домогться тонкого затінення, одночасно використовуючи сонячне світло і обмежуючи погляд зовні. У свою чергу, вибираючи римські жалюзі для спалень або дитячих кімнат, ми можемо вибрати більш товсті тканини, які після відходу не пропустять світ сонячного світла або штучні вуличні ліхтарі, що особливо вночі може дуже сильно турбувати і турбувати сон. В обох випадках ми отримуємо приємний візуальний ефект разом із узгодженням характеру дизайну інтер’єру.


Широка палітра кольорів також забезпечує відповідність декору. Інтернет-магазин DimRolet пропонує матеріали у великій кольоровій палітрі. Більш світлі кольори, насамперед білий, вибирають частіше для ніжніших тканин. На відміну від цього, бежевий, сірий, відтінки червоного або навіть чорного частіше використовуються для більш м'ясистих і більш товстих матеріалів. Таким чином, ми узгоджуємо як колір, так і ступінь, до якої тканина передає світло дизайну кімнати.


Римські жалюзі для вітальні, кухні, спальні, ванної кімнати

Тип приміщення не впливає на те, чи можна поставити в нього римську штору. Ширина римських жалюзі, що пропонуються в нашому інтернет-магазині, досягає до 3 м (максимум) - тому вони працюватимуть у більших вікнах вітальні чи балкона. Маючи модні великі скління, їх можна розташувати подвійно поруч. Цей тип жалюзі, незважаючи на те, що вони зшиті з природних матеріалів, також будуть працювати на кухні та у ванній кімнаті. Вам просто потрібно подбати про вентиляцію цих приміщень, щоб тканина не залишалася вологою.

Де замовити ролети Римські штори  в Івано-Франківську ?

Вибрати механізми й матеріали для виготовлення штор і замовити вироби в магазині “ДімРолет” ви можете двома способами.

  • Відвідати наш офіс: вул. Стуса 23а, офіс “Вікна Перфект” 

  • Безкоштовно запросити виїзд дизайнера з каталогами та взірцями в межах Івано-Франківська. 

Це можна зробити за телефонами 099 055 0071; 0673405123.