099-055-00-71
office@dimrolet.com.ua
Москітні сітки на вікна - будинок без комах і без зайвої хімії 2020-04-28 14:56:53

Москітні сітки на вікна - будинок без комах і без зайвої хімії


Москітні сітки на вікна - будинок без комах і без зайвої хімії

Хоча хімічні репеленти мають групу прихильників, факти не підлягають сумніву - ці специфіки не є абсолютно байдужими до здоров'я. Ви справді хочете цілий день вдихати біоцидні препарати, ефективність яких ... ну, середня?Віконна москітна сітка

Віконні протимоскітні сітки - це рішення не тільки ефективне, але, перш за все, повністю безпечне для здоров’я, і що більше того, воно не дозволить не тільки комах, а й висадити пилок та пил всередину вашого будинку. Завдяки москітним мережам ваш будинок залишиться повністю вільним від непрошених комах та зовнішнього забруднення, і ви зможете насолоджуватися чистим та свіжим повітрям.

 


Рамковімоскітні сітки та ролетні протимоскітні сітки

Антимоскітні сітки в основному поділяються на два основні типи: рамкові протимоскітні  та ролетні  москітні сітки. Перший з них складається з легкої алюмінієвої рами та спеціально сітки, яка є ефективним бар'єром як від комах, так і від будь-яких зовнішніх забруднень. Рамкові москітні сітки також характеризуються унікальною естетикою, завдяки якій вони стають невід’ємною частиною вікна. Широка палітра кольорів дозволяє зіставити їх з будь-яким кольором кріплення вікон, що робить москітну сітку майже непомітною. Важливо, що цей тип дозволяє встановлювати їх на вікно, не руйнуючи його конструкцію або обмежуючи рухливість вікна. Установка москітної сітки займає лише кілька моментів - універсальні ручки та інтуїтивна робота дозволяють швидко та легко прикріпити її до віконної рами без зайвого свердління та захаращення. Москітні сітки також характеризуються винятковою міцністю - для створення профілів використовували порошковий покритий алюміній, а для виготовлення сітки використовували високоякісне скловолокно. Завдяки цьому сітки від комарів стійкі до погодних умов і будуть служити вам протягом багатьох сезонів, забезпечуючи максимальний комфорт використання та захист від комах.

 


Ролетнамоскітна сітка на вікна в Івано-Франківську

Другий тип москітних сіток, наявних на ринку, - це ролетна москітна сітка, що відрізняються від каркасних москітних сіток насамперед завдяки конструкції, яка дозволяє розмотати сітку проти москітної сітки та заховати у спеціальну касету. Це дозволяє повністю підняти москітну сітку, коли це необхідно, і одночасно позбавляє від необхідності її розбирати на зиму - і сировина, з якої виготовлена ​​москітна сітка, і касета роблять її повністю стійкою до несприятливих погодних умов.

Також ролетну сітку можна встановити на мансардні/дахові вікна.

Прокатні москітні сітки складаються з вищезгаданої алюмінієвої касети та алюмінієвих напрямних, пофарбованих методом порошку, який захищає їх від екстремальних температур і дозволяє відповідати кожному кольорові віконної рами. Як і у випадку з каркасною москітною сіткою, і тут сітка виготовлена ​​зі склопластику, що запобігає потраплянню комах і бруду всередину будинку, забезпечуючи при цьому плавну циркуляцію повітря.

 


Ціна на москітні сітки ? Де купити москітну сітку на вікна в Івано-Франківську?

Зробіть попередній замір майбутньої москітної сітки (інструкція ) далі зателефонуйте до нас для попереднього розрахунку вартості сітки - по телефону: +38099 055 0071  або за допомогою форми зворотного зв'язку.

Якщо підійшла ціна то наш майстер зробить всі необхідні заміри точно і оперативно. Ви також можете укласти договір на місці: в ньому буде позначена повна остаточна вартість і список запланованих робіт.

Коли сітка буде готова, ми зв'яжемося з вами і визначимо зручний час. Монтаж проводиться майстрами зі стажем роботи. Ми також надаємо обслуговуванні по гарантії до 1 року.