099 055 00 71 (Viber) 067 340 51 23
office@dimrolet.com.ua

Дерев’яні горизонтальні

Загальна інформація

Дерев'яні жалюзі - це традиційна система в новій, стильній версії. Цей тип жалюзі надає інтер'єру унікальний характер і тепло. Це цікавий геометричний елемент, що підкреслює сучасний стиль у приміщенні і виключає необхідність повісити штори і тюлі. Горизонтальні рейки дають можливість регулювати кут падіння світла. Завдяки цьому ми можемо зменшити кількість сонячного світла, не позбуваючись повністю зовнішнього опромінення. Завдяки жалюзі будь-яка частина вікна може бути покрита. Дерев'яні, ламіновані і бамбукові моделі з насиченими кольорами є на вибір замовника. Це дозволяє обирати до будь-якого стилю, від сучасного до ретро. Широкий вибір кольорів та відтінків дозволяє інтегрувати жалюзі у вже обладнане приміщення. У кожному стилі вони будуть виглядати чудово. Цей варіант покриття надзвичайно елегантний і декоративний. Зберігати його в чистоті дуже просто. Хімічні речовини не потрібні - тільки протирайте тканиною. Люди, які цінують елегантність, оцінять ексклюзивність і якість виконання.


Горизонтальні дерев'яні жалюзі надають інтер'єру естетику, відчуття комфорту і насамперед відмінно пасують у будь-якому стилі. Вони чудово поєднуються в сучасних і стильних інтер'єрах.

Від 1,800.00 грн*
  • Загальна інформація Використання деревини надає кімнаті затишок і відчуття тепла
  • Колір Насичені кольори
  • Регулювання Здатність регулювати кут падіння світла
  • Ширина рейки 50 і 25 мм
*Вартість монтажу одного виробу грн + транспортні витрати

ми допоможемо вам з вибором

Введіть ваш номер телефону та ім’я і ми зв’яжемось з вами в найближчий час для уточнення всіх деталей щодо вибору товару.