099 055 00 71 (Viber) 067 340 51 23
office@dimrolet.com.ua

Алюмінієві горизонтальні

Загальна інформація

Алюмінієві жалюзі є відомим продуктом, оскільки в якості внутрішнього вікна  використовуються одними з перших. Алюмінієві ламелі шириною 16/25 мм горизонтально розташовані відносно вікна, можуть обертатися навколо власної осі, звідси і назва горизонтального жалюзі. Саме цей параметр дозволяє регулювати кількість світла, що надходить у кімнату.Управління дуже просте, тому що для керування алюмінієвими жалюзі у вас є прозора ручка, відповідальна за обертання горизонтальних жалюзі, і струн, які ви можете натягти затвором вгору, відкриваючи вікно.Різні кольори продукту дають можливість вибору для багатьох дизайнів інтер'єру. Часто застосовується в приміщеннях, де інтенсивність світла повинна регулюватися або частково закриватися. Ми раді бути корисними в сучасних офісних приміщеннях.

Протягом багатьох років жалюзі cтали більш привабливими. Вводяться різні форми, насичені кольори і ширина ламелей.Пропонуємо алюмінієві жалюзі у версіях 16 мм, 25 мм.

Доступні варіанти: перфоровані жалюзі, кольорові, деревоподібні.

Переваги жалюзі:

здатність регулювати кут падіння світла;

два варіанти керування та встановлення на вибір;

насичені кольори.


Від 150.00 грн*

ми допоможемо вам з вибором

Введіть ваш номер телефону та ім’я і ми зв’яжемось з вами в найближчий час для уточнення всіх деталей щодо вибору товару.