099 055 00 71 (Viber) 067 340 51 23
office@dimrolet.com.ua

Захисні ролети

Загальна інформація

Зовнішні ролети стають все більш популярними завдяки універсальності. В даний час вони є найбільш ефективним методом зовнішньої безпеки для вікон та дверей. Їх можна використовувати для захисту власних домівок, а також для захисту комерційних приміщень. Завдяки добре продуманому дизайну та відповідним чином вибраній сировині штори забезпечують ефективний захист від непрошених гостей. Крім того, вони теплоізоляційні, ідеально приглушують шум, знижують витрати на опалення взимку, забезпечують прохолоду і світлозахист влітку. Вони стійкі до погодних умов і служать довгі роки.

Зовнішні ролети - це практична система, яка захищає трьома способами: ідеально теплоізолює, захищає конфіденційність і мир, а також забезпечує ефективний захист від зламу. Зовнішні ролети (рулонні жалюзі) вироблені з елементами затвору. Ми використовуємо вибрані матеріали, які гарантують найвищу якість виробу. Всі елементи покриті стійкими фарбами, стійкі до вигорання кольору та стирання. Покриття стійке до пошкоджень від погодних умов. Після багаторічного використання ваші жалюзі повністю збережуть свої естетичні та функціональні якості.

Пропонуємо широкий асортимент профілів, а також багато варіантів управління. У нашій пропозиції ви знайдете: ручні приводи, напівавтоматичні механізми та електроприводи з системами управління, які дозволять комфортно працювати з захисними ролетами.

Від 2,000.00 грн*

ми допоможемо вам з вибором

Введіть ваш номер телефону та ім’я і ми зв’яжемось з вами в найближчий час для уточнення всіх деталей щодо вибору товару.