099 055 00 71 (Viber) 067 340 51 23
office@dimrolet.com.ua

Віконна (рамна) москітна сітка на вікна

Загальна інформація

Рамкова москітна сітка - це вирішення проблеми безкомпромісного захисту не тільки від комах, але і від алергенного пилку.

Москітні сітки антикішка виготовляються тільки в рамковому виконанні, тобто є рамкові москітні сітки. Пов'язано це з тим, щоб сітка була надійно закріплена на вікні для захисту від домашніх тварин.

Є можливість виготовити сітку з полотном Антикішка. Вона підійде для людей, які мають домашніх тварин вдома. Ця сітка стійка до подряпин та іншого впливу тварин.

Готова до монтажу віконна москітна сітка обладнана зручними гаками і ручками, що дозволяє самостійно зібрати її за кілька секунд. І не потрібно додаткового сверління. Довговічна антиалергічна сітка та міцна рамка дадуть вам можливість насолодитися москітною сіткою протягом тривалого часу. Рамка доступна в декількох привабливих кольорах.

Віконні москітні сітки нерозбірні, встановлені на рухомих гачках, які не руйнують віконну конструкцію (вам не потрібно їх сверлити), а зовні - невидимі.

Москітні сітки виконані з алюмінієвих профілів у відповідному кольорі до ваших віконних рам. Завдяки використанню алюмінієвих профілів наші протимоскітні сітки є надзвичайно довговічними і стійкими до погодних умов.

Виготовляємо і сітки неправильної форми (трапеції, скоси і т. д.).

Москітні сітки часто збираються не тільки в приватних будинках, але і в ресторанах та виробничих підприємствах харчової промисловості (згідно чинних правил).

Для початкової оцінки екранів від комарів нам потрібна висота і ширина віконця, що відкривається після відкриття віконної рами. Загальна вартість розраховується на основі площі виробу та помножена на вартість одиниці квадратного метра.

ПЕРЕВАГИ москітної сітки

  •  100% захист від усіх комах, що проникають через відкрите вікно до квартири: комарі, оси, мухи, бджоли, сонечки та інші;
  •  не надає вікну гіршого вигляду, це естетично приємне й ідеально інтегроване рішення;
  •  складання та розбирання не потребує ніяких інструментів;
  •  виготовлені з матеріалів, стійких до погодних умов, що гарантують довгі роки використання;
  •  простий і надійний спосіб прикріплення навколо окружності за допомогою поворотних ручок;
  • зручно мити: використовуйте теплу воду, м'які миючі засоби та м'яку тканину для видалення бруду.

Від 160.00 грн*

ми допоможемо вам з вибором

Введіть ваш номер телефону та ім’я і ми зв’яжемось з вами в найближчий час для уточнення всіх деталей щодо вибору товару.