099 055 00 71 (Viber) 067 340 51 23
office@dimrolet.com.ua

Ролетна москітна сітка

Загальна інформація

Ролетна москітна сітка є надзвичайно комфортним і функціональним рішенням проблеми неприємних комах. Сітка виконана з алюмінієвої касети, напрямних та сітки. Вона закатана в касету завдяки використанню пружинного механізму. Ролетна антимоскітна сітка від комарів доступна у горизонтальній  версії і використовується як для вікон, так і для балконних дверей. Забезпечено за допомогою пружинного механізму для швидкого збирання ролети назад в касету і створює жорстку систему, що затримує комахи та пил ззовні.

Комплектні протимоскітні сітки обладнані напрямними та пружинним механізмом, що дозволяє швидко розгортати і складати сітку в касету.

Ролетна антимосктіна сітка від комарів у вертикальній частині найчастіше використовується для вікон у випадку, коли ми хочемо отримати можливість швидкого доступу за вікно (наприклад, до зовнішнього підвіконня). Відпускаючи сітку з ручок, ретардер від комарів дозволяє плавно згорнути сітку в касету, не пошкодити її.

Ролетна москітна сітка на двері є ідеальним рішенням для вікон балкону або тераси, де неможливо використовувати стандартні навісні дверні екрани (через обмежений простір). Блокуючи сітка від комарів дозволить легко і швидко розгортати і згортати сітку.

Сітку виготовляємо за вашими розмірами. Доступні в білому, коричневому, антрацит, золотий дуб, горіх кольорах.

ПЕРЕВАГИ

    ●      100% захист від усіх комах, що проникають через відкрите вікно до квартири: комарі, оси, мухи, бджоли, сонечка та інші;

    ●      елегантний і функціональний вид;

    ●      не робить вікно гіршим на вигляд, це естетично приємне й ідеально інтегроване рішення;

    ●   виготовлені з матеріалів, стійких до погодних умов, що гарантує довгі роки використання.

Від 650.00 грн*
  • характеристика аіпвап
*Вартість монтажу одного виробу грн + транспортні витрати

ми допоможемо вам з вибором

Введіть ваш номер телефону та ім’я і ми зв’яжемось з вами в найближчий час для уточнення всіх деталей щодо вибору товару.