099 055 00 71 (Viber) 067 340 51 23
office@dimrolet.com.ua

Дверна антимоскітна сітка

Загальна інформація

Винятково зручна і функціональна дверна москітна сітка на готовій рамі, встановлена ​​на петлях. Стабільні та довговічні каркасні профілі та справні герметичні сітки забезпечують тривале використання та повний захист від комах. Каркас доступний у чотирьох універсальних кольорах.

Москітні сітки (сітки для комах) - захист від усіх комах, які в спекотні дні потрапляють у приміщення через відкриті двері. Дверні москітні сітки - це дуже практичне рішення, яке добре діє як у вхідних, так і в балконних дверях. Москітні сітки закріплені на одній стороні за допомогою петель до дверної рами, а з іншого за допомогою  замків, утримуючи його в закритому положенні. Він виготовлений з алюмінієвих профілів у білому та коричневому кольорах, а сітка зі скловолокна сіра.


ПЕРЕВАГИ ДВЕРНОЇ  АНТИМОСКІТНОЇ СІТКИ

    ●      100% захист від усіх комах, що проникають через відкрите вікно до квартири: комарі, оси, мухи, бджоли, сонечки та інші;

    ●      не погіршує вигляд вікна, естетично приємне й ідеально інтегроване рішення;

    ●   виготовлені з матеріалів, стійких до погодних умов, що гарантують довгі роки використання.

Від 1,100.00 грн*

ми допоможемо вам з вибором

Введіть ваш номер телефону та ім’я і ми зв’яжемось з вами в найближчий час для уточнення всіх деталей щодо вибору товару.